Şahsa ait bir site olan kredicin.com adlı sitede güncel kredi haberleri yer almaktadır.Editörler aracılığı ile profesyonel, bilgilendirme amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. kredicin.com sitesinde yer alan yazılar tamamen bilgi amaçlıdır ve kesinlikle herhangi bir kurum ya da banka ile bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemizde Google reklam politikalarını ihlal edecek hiçbir yazıya yer verilmemekte ve yazılar kesinlikle Google reklam politikalarına uygun olarak yazılmaktadır. Ziyaretçilerimiz, sitemizde Google Adwors ve Reklam Politikalarına uygun olmayan bir içeriği yayınladığımızı düşünmeleri durumunda bize iletişim bölümünden hemen bildirim yapabilirler.

Editörlerimiz, kredicin.com adlı sitemizde yer alan bütün yazıları seo kurallarına uygun ve özgün olarak yazmakta, bilgi amacı ile sitemize eklemektedirler. Makalelerimiz hakkında başka birilerinin telif hakkında bulunması söz konusu olamaz. Sitemizde yer alan makalelerin başka sitelerde kullanılması durumunda telif hakkımızı saklı tutmaktayız. Sitemizde yayınlanan yazıların kopyalanması ve başka sitelerde kullanılması durumunda yasal işlem başlatacağımızı belirtiriz. kredicin.com adlı sitemizde yer alan tema ve yazılım bizim tarafımızdan siteye yüklenmiştir.

kredicin.com adlı sitemizde, banka ve kurum kredileri, KOSGEB, çek, senet, bono, hisse senedi ve borsa konularında bilgi makaleleri yayınlanmaktadır. Yayınlanan makalelerimizden kredi hakkında bilgi almak isteyenler yararlanabilir. Sitemizde herhangi bir yasa ve kural ihlali yapılmamaktadır. kredicin.com adlı sitemizde herhangi bir kural ihlali yapıldığını düşünmeniz durumunda bezimle iletişime geçebilirsiniz.